O nas

Nasza firma rozwija się od 2005 roku. Od prawie 20 lat odkrywamy przed turystami z całego świata uroki Krakowa z perspektywy Wisły i tworzymy niezwykłe doświadczenia – zarówno podczas regularnych rejsów, jak i każdej zorganizowanej imprezy.

Aktywnie rozwijamy się w obszarze żeglugi.

Dopracowujemy swoje trasy, tak by każdy rejs stanowił niezapomnianą lekcję o Krakowie, po której miasto to traktuje się jak swojego starego przyjaciela.

I choć wydawać by się mogło, że nasza oferta przeznaczona jest tylko do przyjezdnych, chętnie kierujemy ją także do krakowian, którzy codziennie na nowo zakochują się w dawnej stolicy i chcą uczestniczyć w naszych wycieczkach oraz w specjalnych wydarzeniach na pokładzie naszej floty. Zapraszamy na pokład! Nasze rejsy odbywają się codziennie, aż do zimowych mrozów, kiedy Wisła pokrywa się lodem.

Zespół naszych kapitanów stojący na przystani na tle barki Arkadia, oraz na drugim zdjęciu siedzacy w naszej gondoli

Odkryj z nami Kraków

Zakochani w żegludze

Pasjonuje nas żegluga, dźwięk fal, świeży wiatr i szanty.

Szeroka flota

Przekazujemy naszą pasję do podróżowania statkiem, gondolą i katamaranem.

Inna perspektywa Krakowa

Umożliwiamy odkrywanie Krakowa z nowej, fascynującej perspektywy.

Pełnia wrażeń na Wiśle

Oferujemy niezapomniane doświadczenia pełne emocji i wrażeń.

Załoga Aqua Fun

Nasza załoga to mieszanka doświadczeń i pasji pielęgnowanych latami. W naszej ekipie znajdziesz zawodowych kapitanów, stermotorzystów i marynarzy żeglugi śródlądowej, którzy swoje serce zostawiają zawsze na pokładzie.

 I chociaż to oni zapewniają relaksujące chwile i bezpieczne cumowanie podczas każdego rejsu, nasze wycieczki nie udałyby się bez wsparcia ekspertów z dziedziny turystyki, renomowanych przewodników i gastronomicznych mistrzów. To oni odpowiadają za przemyślane trasy, będące de facto lekcją kultury i historii, a także za wyjątkowy klimat na pokładzie – niezależnie od okazji.

To dzięki tej wyselekcjonowanej mieszance pasjonatów, jesteśmy w stanie zaoferować tak zróżnicowane trasy i atrakcje, a także podjąć się organizacji wszelkich imprez okolicznościowych, które na zawsze pozostaną w pamięci gości.

Zespół naszych kapitanów stojący na mostku statku Legenda