Statek Horyzont

Horyzont to duma naszej floty – największy statek, jaki posiadamy w swojej ofercie. Pomieścić może aż 150 pasażerów, dlatego idealnie nadaje się nie tylko do organizacji różnego rodzaju imprez, ale również do eventów biznesowych, takich jak szkolenia, konferencje lub integracje firmowe.

Dane szczegółowe:

Ikona grupy pasażerów

Max 150 pasażerów

Ikona zasilania

Napięcie 230V/380V

Ikona stolików

Miejsca siedzące i stoliki

Ikona systemu nagłośnienia

Nagłośnienie, mikrofon

Ikona baru

Bar na pokładzie

Ikona oświetlenia

Oświetlenie (rejsy nocne)

Ikona kateringu

Grill / catering na zamówienie

Ikona toalety

Toalety na pokładzie

Statek posiada dwa pokłady, których układ można zaaranżować zależnie od charakteru spotkania oraz potrzeb grupy.

Specjalnie z tą myślą statek wyposażony został nie tylko w nagłośnienie i oświetlenie, lecz istnieje również możliwość podłączenia rzutnika multimedialnego i mikrofonu.

Wyposażony jest w dwie komfortowe toalety, a przestronny pokład górny może służyć za punkt widokowy, parkiet taneczny lub nawet ślubny ołtarz z miejscem dla gości. Z kolei dolny pokład to miejsce, w którym zaznać można odrobiny luksusu i zrelaksować się w atmosferze ponadczasowej elegancji – wykończony jest bowiem w drewnie i wyposażony w wygodne loże oraz obite skórą sofy.

Na Horyzoncie niestraszne są warunki pogodowe – oprócz zadaszonego pokładu dolnego i części pokładu górnego, statek wyposażony jest także w dwie jednostki klimatyzacyjne z funkcją grzania. Do dyspozycji gości jest również minibar z napojami, a na zamówienie catering i/lub grill. Zapraszamy do kontaktu!

Rejsy Statkiem Horyzont

Chcesz, aby Panna Młoda zapamiętała swój wieczór panieński do końca życia? Wieczorny rejs statkiem po Wiśle, czarujące widoki nocnego Krakowa, muzyka, wino i dobre jedzenie – oto, co oferujemy!

Szukasz miejsca na niebanalny wieczór kawalerski, aby Pan Młody zapamiętał go do końca swojego życia? Na pokładzie naszych statków, katamaranu lub gondoli znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do dobrej zabawy.

Zajmujemy się również organizacją imprez firmowych na statku. Oba statki wchodzące w skład naszej floty przystosowane są do przyjęcia dużych grup ludzi, idealnie nadają się więc zarówno do przeprowadzania szkoleń i warsztatów, jak i do dobrej zabawy pomiędzy współpracownikami.

Nocne rejsy po Wiśle to najbardziej klimatyczna opcja z naszej oferty – w końcu miasto nocą wydaje się być zupełnie inne, niż w świetle słońca. To godzinny rejs po Wiśle z widokiem na najbardziej urokliwe zakątki okrytego mrokiem Krakowa.