Statek Legenda

Kraków pełen jest legend, które każdy turysta chciałby poznać. Dlatego zapraszamy na pokład naszego statku Legenda! Jest to jedyny w Polsce statek o napędzie bocznokołowym, którego klasyczny wygląd inspirowany parostatkiem zachwyci nie tylko miłośników żeglarstwa.

Dane szczegółowe:

Ikona grupy pasażerów

Max 95 pasażerów

Ikona zasilania

Napięcie 230V/380V

Ikona stolików

Miejsca siedzące i stoliki

Ikona systemu nagłośnienia

Nagłośnienie, mikrofon

Ikona baru

Bar na pokładzie

Ikona oświetlenia

Oświetlenie (rejsy nocne)

Ikona kateringu

Grill / catering na zamówienie

Ikona toalety

Toalety na pokładzie

Statek Legeda posiada dwa pokłady do dyspozycji pasażerów

Pokład dolny wyróżnia się panoramicznymi oknami, przez które podziwiać można nadwiślańskie okolice Krakowa, a na górnym pokładzie znajduje się miejsce na grilla.

Można wyznaczyć tam także miejsce dedykowane do tańca. Statek Legenda oferuje wiele możliwości – pomieści on aż 95 osób, ruchome meble pozwalają na dowolną aranżację dolnego pokładu, a na życzenie zorganizować możemy dodatkowe atrakcje, takie jak degustacja win, pokaz barmański lub występy artystyczne.

To idealne miejsce na nietypową imprezę w sercu miasta, taką jak wesele, rocznica, wieczory panieńskie i kawalerskie, urodziny i wiele innych! Statek posiada kompleksowe nagłośnienie, możliwe jest podpięcie projektora, wyposażony jest także w toaletę i bar. Wszystko, czego potrzeba, by świetnie się bawić! Trasy i godziny rejsu po Wiśle statkiem Legenda ustalane są indywidualnie.

Rejsy Statkiem Legenda

Chcesz, aby Panna Młoda zapamiętała swój wieczór panieński do końca życia? Wieczorny rejs statkiem po Wiśle, czarujące widoki nocnego Krakowa, muzyka, wino i dobre jedzenie – oto, co oferujemy!

Szukasz miejsca na niebanalny wieczór kawalerski, aby Pan Młody zapamiętał go do końca swojego życia? Na pokładzie naszych statków, katamaranu lub gondoli znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do dobrej zabawy.

Zajmujemy się również organizacją imprez firmowych na statku. Oba statki wchodzące w skład naszej floty przystosowane są do przyjęcia dużych grup ludzi, idealnie nadają się więc zarówno do przeprowadzania szkoleń i warsztatów, jak i do dobrej zabawy pomiędzy współpracownikami.

Nocne rejsy po Wiśle to najbardziej klimatyczna opcja z naszej oferty – w końcu miasto nocą wydaje się być zupełnie inne, niż w świetle słońca. To godzinny rejs po Wiśle z widokiem na najbardziej urokliwe zakątki okrytego mrokiem Krakowa.