Gondola

Gondole, czyli niewielkie drewniane łodzie o klasycznym charakterze, zwane są inaczej tramwajami wodnymi – a tramwaj to jeden z symboli Krakowa! W naszej ofercie znajdziesz tradycyjne, zadaszone gondole wykonywane przez polskich szkutników.

Dane szczegółowe:

Ikona grupy pasażerów

Maksymalnie 12 pasażerów

Ikona stolików

Ławki do siedzenia i stoliki

Ikona systemu nagłośnienia

System nagłaśniający umożliwiający podłączenie własnego telefonu lub pen drive’a

Ikona oświetlenia

Oświetlenie dostosowane do rejsów nocnych

Ikona kateringu

Możliwość zamówienia cateringu

Nasze gondole wykonywane przez polskich szkutników, które na swoim pokładzie pomieścić mogą do 12 osób.

Wyposażone są w wygodne ławeczki, skąd podziwiać można uroki indywidualnie ustalanych tras, a także nagłośnienie z możliwością odtwarzania wybranej przez siebie muzyki (przez złącza USB i mini jack).

W razie potrzeby organizujemy również catering na zamówienie. Wynajem gondoli to nietuzinkowy pomysł na wyjątkowe okazje – wieczory panieńskie i kawalerskie, rocznice lub zaręczyny. Zapewniamy dobrą zabawę, rejsy w dzień i po zachodzie słońca, a także nową perspektywę na urokliwe zakątki Krakowa.

Rejsy Gondolami

Chcesz, aby Panna Młoda zapamiętała swój wieczór panieński do końca życia? Wieczorny rejs statkiem po Wiśle, czarujące widoki nocnego Krakowa, muzyka, wino i dobre jedzenie – oto, co oferujemy!

Szukasz miejsca na niebanalny wieczór kawalerski, aby Pan Młody zapamiętał go do końca swojego życia? Na pokładzie naszych statków, katamaranu lub gondoli znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do dobrej zabawy.

Zajmujemy się również organizacją imprez firmowych na statku. Oba statki wchodzące w skład naszej floty przystosowane są do przyjęcia dużych grup ludzi, idealnie nadają się więc zarówno do przeprowadzania szkoleń i warsztatów, jak i do dobrej zabawy pomiędzy współpracownikami.

Nocne rejsy po Wiśle to najbardziej klimatyczna opcja z naszej oferty – w końcu miasto nocą wydaje się być zupełnie inne, niż w świetle słońca. To godzinny rejs po Wiśle z widokiem na najbardziej urokliwe zakątki okrytego mrokiem Krakowa.