Trasy rejsów

Zaprojektowaliśmy fascynujące trasy rejsów po Wiśle w Krakowie, obejmujące Stare Miasto, Zamek Wawelski, Kazimierz, Zamek w Przegorzałach, erem na Bielanach oraz Opactwo Benedyktynów w Tyńcu. Zapewniamy niezapomniane wrażenia!

Rejsy godzinne kierowane są do osób, które bez pośpiechu pragną odkrywać tajemnice Krakowa. Trasy zaprojektowane zostały tak, by w ciągu 60 minut pasażerowie mogli zapoznać się z zabytkami tego wielowiekowego miasta, z daleka od tłumów turystów – i to w dwóch językach! Podczas rejsu odtwarzany jest audioprzewodnik w języku polskim i angielskim.

Nocne rejsy po Wiśle to najbardziej klimatyczna opcja z naszej oferty – w końcu miasto nocą wydaje się być zupełnie inne, niż w świetle słońca. To godzinny rejs po Wiśle z widokiem na najbardziej urokliwe zakątki okrytego mrokiem Krakowa. Światła miasta, rozgwieżdżone niebo, kojący szum fal – to idealna sceneria.

Zapraszamy na czterogodzinną wycieczkę po Wiśle, podczas której zapoznać się można z najważniejszymi zabytkami Krakowa, a także odwiedzić Opactwo w Tyńcu – najstarszy zakon na terenie Polski kontynuujący tradycje benedyktyńskie.

Zapraszamy na dwugodzinny rejs, w trakcie którego można zapoznać się z najbardziej urokliwymi miejscami Krakowa – i to nie tylko tymi, które znajdziesz w każdym przewodniku po dawnej stolicy!