Katamaran

Katamaran to nowoczesna i luksusowa łódź, która pozwoli Ci cieszyć się urokami Krakowa w atmosferze wygody i relaksu.

Dane szczegółowe:

Ikona grupy pasażerów

Maksymalnie 12 pasażerów

Ikona stolików

Skórzane sofy i stoliki

Ikona systemu nagłośnienia

System nagłaśniający umożliwiający podłączenie własnego telefonu lub pen drive’a

Ikona oświetlenia

Oświetlenie dostosowane do rejsów nocnych

Ikona kateringu

Możliwość zamówienia cateringu

Rejsy katamaranem po Wiśle zorganizować możemy zarówno w dzień, jak i w nocy - w zależności od okazji i potrzeb grupy. 

Katamaron to 12-osobowy statek, wyposażony jest w oświetlenie i wysokiej klasy nagłośnienie, a także wygodne fotele, w których można podziwiać uroki indywidualnie ustalonej trasy oraz cieszyć się drinkami z mini baru.

Rejsy Katamaranem

Chcesz, aby Panna Młoda zapamiętała swój wieczór panieński do końca życia? Wieczorny rejs statkiem po Wiśle, czarujące widoki nocnego Krakowa, muzyka, wino i dobre jedzenie – oto, co oferujemy!

Szukasz miejsca na niebanalny wieczór kawalerski, aby Pan Młody zapamiętał go do końca swojego życia? Na pokładzie naszych statków, katamaranu lub gondoli znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do dobrej zabawy.

Zajmujemy się również organizacją imprez firmowych na statku. Oba statki wchodzące w skład naszej floty przystosowane są do przyjęcia dużych grup ludzi, idealnie nadają się więc zarówno do przeprowadzania szkoleń i warsztatów, jak i do dobrej zabawy pomiędzy współpracownikami.

Nocne rejsy po Wiśle to najbardziej klimatyczna opcja z naszej oferty – w końcu miasto nocą wydaje się być zupełnie inne, niż w świetle słońca. To godzinny rejs po Wiśle z widokiem na najbardziej urokliwe zakątki okrytego mrokiem Krakowa.